Mario La.
2021
Anna Brljacic z która w tym roku miałam kontakt w sprawie wynajmu i sprzedaży to wspaniała energetyczna osoba i świetna profesjonalistka, ogromna pomoc i skuteczność ! Świetna profesjonalna obsługa, wspaniała, bardzo skuteczna, reaktywna agentka ! z Gorąco polecam !
Dominika K.
2021
Współpraca z Panią Anną Brljacic to czysta przyjemność. Profesjonalizm, świetnie podejście do klienta oraz zaangażowanie sprawiają, że wszelkie formalności związane z wynajęciem mieszkania stają się błahostkami :)
Andrzej Ł.
2021
Bardzo rzetelna firma, dbająca o klienta. W pełni profesjonalne wynajęcie mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo umowy jako najmu okazjonalnego. Szczególnie polecam agentkę, Panią Annę Brljacic, która nawet w świąteczne dni i długie weekendy oprowadzała po mieszkaniu potencjalnych najemców. Pani Anna Brljacic jest niezwykle rzetelną osobą, godną pełnego zaufania. Zajmowała się wynajmem naszego mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest to atut, który przyciąga solidnych najemców. Pani Anna nawet udzieliła najemczyni praktycznych wskazówek jak właściwie użytkować zmywarkę.
Monika S.
Józefosław
Lipiec 2020
Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Marcin K.
Wrzesień 2020
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania. Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie. W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym. Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Dorota M.
Październik 2020
Miałam ogromną przyjemność korzystać z pomocy Pani Anny przy zakupie mieszkania i z czystym sercem mogę polecić Panią Annę każdemu kto poszukuje mieszkania. Cierpliwość, pełen profesjonalizm, zwracanie uwagi na potrzeby klienta i pełna dyspozycyjność bardzo mi pomogły w całym procesie zakupu. Pani Annie naprawdę zależy na tym, by klient był zadowolony z podjętej decyzji. Bardzo udana współpraca. Zero stresu. Polecam!
Jerzy A. Auto-Geo-Serwis.
Październik 2020
Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemii. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.
Agata J.
Styczeń 2021
Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Renata J.
Marzec 2021
Chciałabym bardzo podziękować pani Annie Brljacic za pomoc w wynajęciu mieszkania w Warszawie. Pani Anna zajęła się rzetelnie reklamą, prezentacjami mieszkania, co w konsekwencji przełożyło się na szybkie sfinalizowanie sprawy. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Nasze spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pni Anna zajęła się dosłownie wszystkim, co dla mnie jest ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Szczerze polecam.
Elżbieta C., Prezes Wydawnictwa Automobilista sp. z o.o.
Marzec 2021
Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię Brljacic jako agentkę nieruchomości. W ciągu wielu lat wynajmowania nieruchomości na ul. Powsińskiej i pracując z wieloma agentami nie spotkałam jeszcze osoby tak rzetelnej, kompetentnej i co najważniejsze tak zaangażowanej w swoją pracę, w tym wypadku wynajęcie mojej nieruchomości i to w tak trudnym czasie jak okres pandemii. Pani Ania natychmiast odpowiadała na moje maile, informowała na bieżąco o prowadzonych rozmowach, wychodziła z inicjatywą działań, o których nawet nie pomyślałam. Wszystkie dokumenty były opracowane wzorowo, omówione i uzgodnione z obiema stronami. Bardzo polecam współpracę z panią Anią – to gwarancja, że sprawa będzie załatwiona najlepiej jak tylko możliwe.
Jacek D.
Marzec 2021
Szybko, sprawnie oraz przede wszystkim uczciwie i z należytą uwagą dla kwestii poruszanych zarówno przez wynajmującego, jak i najemcę.
Sandrine J.
Marzec 2021
Opieka Pani Brljacic była profesjonalna i kompleksowa.