Praca z ludźmi oraz dla ludzi, negocjacje i sprzedaż - to całe moje życie zawodowe. Zdobyte doświadczenia uwrażliwiły mnie na potrzeby drugiego człowieka. Unikalną wiedzę i doświadczenie wykorzystuję w pracy dla każdego mojego Klienta, pracując rzetelnie i z zaangażowaniem. Swoim Klientom daję poczucie bezpieczeństwa i pewność, że przez najważniejszą w swoim życiu transakcję przejdą wspierani przez profesjonalistę, któremu mogą całkowicie zaufać.

Kierują mną najwyższe standardy postępowania i wysoki poziom etyki zawodowej. Podchodzę do każdej transakcji indywidualnie, skupiając się na znalezieniu najlepszych rozwiązań dla mojego Klienta.

Mam 20 lat doświadczenia zawodowego w trudnych negocjacjach handlowych. Aby móc oferować najwyższy poziom usług, w 2019 r. ukończyłam studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Posiadam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami wydaną przez Polską Federację Rynku Nieruchomości PFRN, nr licencji 25604. Nie poprzestając na tym, cyklicznie odbywam szkolenia i warsztaty, pogłębiając swoją wiedzę i poszerzając doświadczenie zawodowe.

Mam przyjemność współpracować z biurem nieruchomości Topowi Agenci, wcześniej, do lutego 2021 roku, funkcjonującego w ramach międzynarodowej sieci. Wybrałam tę firmę, ponieważ jej model biznesowy i podejście do Klienta były mi bardzo bliskie. Korzystam z bogatego dorobku biura dla dobra moich Klientów. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i najwyższą jakość w obsłudze naszych Klientów.

Mam poczucie humoru i rezerwę do siebie. Pracuję tak, jakbym chciała, aby ktoś dla mnie pracował - rzetelnie, skutecznie, z uśmiechem i pasją.

Prywatnie - kocham zwierzęta i angażuję się w pomoc dla nich. Kocham podróże, te bliskie i te dalekie.

Zapraszam do współpracy.