Bożenna J.
2023
Jeśli wśród Topowych Agentów jest jakaś SUPER TOPOWA agentka, to na pewno Pani Ania Brljacic!!! Nie tylko perfekcyjnie profesjonalna, dbająca o każdy szczegół procedury sprzedaży, otwarta na propozycje, znakomicie komunikująca się z klientami po obu stronach - sprzedającą i kupującą, ale, w przypadku zawsze dość nerwowej atmosfery towarzyszącej tego rodzaju transakcjom, umiejąca wprowadzić atmosferę spokoju dzięki pozostawaniu w stałym kontakcie z klientem. W mojej sytuacji (zachorowałam w czasie procesu sprzedaży) nie mogę nie docenić oferty pomocy i wykazania wielkiego zrozumienia dla komplikacji w sprzedaży wynikających z choroby. Brawa za okazane mi serce! Polecam gorąco p. Anię Brljacic wszystkim sprzedającym i kupującym nieruchomości! Daje poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie procedury! Pani Aniu! Bardzo, bardzo dziękuję za Pani pracę, empatię, pogodę ducha i kulturę osobistą!
Adrian W.
2023
Pani Ania Brljacic, cudowna kobieta i znakomity doradca, super kontakt, pełen profesjonalizm. Pani Ania przygotowała wszystkie dokumenty, dopilnowała każdego szczegółu, pomagała w każdej sprawie związanej z wynajmem. Dzięki Pani Ani znaleźliśmy bardzo ładne mieszkanie w przystępnej cenie, co nie było łatwe. Z całego serca dziękujemy i polecamy Panią Anię każdemu, kto szuka nieruchomości.
Jarosław C.
2023
Zdecydowanie polecamy współpracę z Agencją Topowi Agenci. Najemca został znaleziony bardzo szybko, po profesjonalnym przygotowaniu ogłoszenia. W szczególności chcemy podziękować pani Ani Brljacic za bardzo udaną współpracę (zresztą nie po raz pierwszy).
Marek K.
2023
Współpracowałem z panią Anną Brljacic przy wynajęciu domu. Współpracę z panią Anną oceniam bardzo dobrze, gdyż cechowała ją bardzo dobra wiedzy rynku nieruchomości, profesjonalne podejście do tematu, dobra komunikacja na wszystkich etapach procesu wynajmowania domu, pełne zrozumienie oczekiwań klienta, odpowiednie dopasowanie profilu potencjalnych najemców oraz sprawne przygotowanie umowy oraz przekazania przedmiotu najmu. Na pewno skorzystam z usług pani Anny przy kolejnej sposobności.
Krzysztof B.
2023
Polecam Panią Anię Brljacic, profesjonalne podejście, miła obsługa, pełne zaangażowanie. To jest właśnie Topowy Agent :)
Rafał S.
2023
Po raz kolejny pani Anna wykazała profesjonalizm, skuteczność w działaniu, zaangażowanie w finalizację umowy. To co istotne, pani Anna przejęła także formalności związanych z wynajęciem mieszkania (i to poza Warszawą). Polecam.
Amistar
2023
Świetna agencja. Najlepsza agentka nieruchomości Pani Anna Brljacic. Bardzo odpowiedzialne podejście. W czwartek wieczorem zobaczyliśmy piękny dom. W poniedziałek dzierżawa była w ręku. Dzięki za wykonaną pracę. Kolejne noclegi już tylko u Pani Anny Brljacic.
Jan Cz.
2022
Pani Anna otrzymała od nas - ode mnie i mojej żony - dwa zlecenia. Pierwsze dotyczyło wynajmu luksusowego lokalu w Miasteczku Wilanów, drugie zaś sprzedaży mieszkania w Brwinowie, k. Warszawy. Umowę wynajmu, na korzystnych warunkach, zdołała załatwić w ciągu ok. jednego miesiąca, mimo iż Agencja, która zajmowała się tym zlecenie poprzednio, nie była w stanie załatwić tego w ciągu roku. Równie sprawnie została załatwiona sprawa sprzedaży nieruchomości w Brwinowie. Ponadto Pani Brljacic wzięła na siebie załatwienie niektórych innych formalności związanych z transakcjami. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jej kompetencji i profesjonalizmu, gratulujemy firmie posiadania tak kompetentnego i - co jest nie bez znaczenia - miłego współpracownika. Będziemy polecać Państwa firmę w kontaktach ze znajomymi.

2022
Pani Ania jest fantastycznym agentem, współpracuję z nią od paru lat i jestem zachwycona. Wynajęcie mieszkania zajmuje jej jeden dzień! :) Sumienna, pracowita i zawsze uśmiechnięta. Polecam z całego serca
Katarzyna CH.
2022
Pani Anna Brljacic obsługiwała moją transakcję sprzedaży lokalu użytkowego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pani Anna jest bardzo profesjonalna, odpowiedzialna, zaangażowana i pomocna nawet w sprawach, które nie dotyczą transakcji. Bardzo polecam i dziękuję.
Justyna K.
2022
Pani Ania jest świetną agentką i całym swoim zaangażowaniem przykłada się żeby wszystkie strony były zadowolone, nie tylko tak w której imieniu sprzedaje nieruchomości. Pani Ania była bardzo pomocna przy zakupie mieszkania i zawsze znajdywała chwilę żeby pojechać do nieruchomości czy odebrać telefon. Bardzo gorąco polecam!
Anna i Krzysztof. P.
2022
Z olbrzymią przyjemnością chcielibyśmy podziękować Państwu, ale szczególnie Agentce Pani Annie Brljacic, za skuteczne, profesjonalne i wyjątkowo sprawne przeprowadzenie procesu sprzedaży mieszkania na Ochocie w styczniu br. Pani Anna Brljacic swoim olbrzymim zaangażowaniem, dedykacją swojego czasu oraz umiejętności, entuzjazmem sprawiła, że sama transakcja sprzedaży okazała się nie tylko efektywna, ale przede wszystkim wyjątkowo szybka, spełniając nasze oczekiwania w pełni. Pani Anna wykazała się dużą znajomością przepisów w obszarze obrotu nieruchomościami, doradzając nam w trakcie procesu, podpowiadając najlepsze rozwiązania, wyjątkowo umiejętnie godziła interesy zarówno nas, jako sprzedających, jak i strony kupującej (z pełnym zadowoleniem obu). Umiejętność pełnego wyjaśnienia wątpliwości, obaw, w szerszym kontekście zmieniających się ciągle przepisów, a jednocześnie w atmosferze sympatycznej rozmowy, pełnej optymizmu, jest rzadko spotykana i dlatego zasługuje na szczególne wyróżnienie. Pani Anna przez cały czas procesu sprzedaży czuwała nad prawidłowym jego przeprowadzeniem, informowała na bieżąco, nadzorowała przygotowanie odpowiednich dokumentów, osobiście do samego końca uczestniczyła w spotkaniach. Pełne poświęcenie czasu, dostępność niemal w każdej chwili, stała gotowość wsparcia, komunikatywność na najwyższym poziomie, wyjątkowa elastyczność i szybkie reagowanie, dostarczanie dodatkowych informacji, to argumenty dopełniające obrazu najwyższego profesjonalizmu Pani Anny.
Możemy z pełnym przekonaniem rekomendować i polecać Panią Annę, jako profesjonalną, skuteczną, pełną zaangażowania Agentkę w obszarze nieruchomości. Z przyjemnością udzielimy wszelkich referencji, na życzenie, ewentualnym osobom zainteresowanym.
Bea M.
2022
Great service from the agency (agent Anna Brljacic); professional approach with frequent updates on progress including suggestions and follow up.
Thank you.
Tomasz L.
2022
Współpraca z Panią Anią (Brljacic) to czysta przyjemność. Nasze mieszkanie wynajęła w ciągu jednego dnia. Super skuteczność, super stosunek do obu stron transakcji. Pani Ania jest bardzo skrupulatna. Jasno tłumaczy wszystkie elementy transakcji. Będziemy polecali wszystkim znajomym usługi Pani Ani.
Tomasz M.
2022
Kompetentna, bardzo pomocna, życzliwa i sympatyczna osoba. Pani Anna (Brljacic) bezproblemowo przeprowadziła nas przez cały proces zakupu mieszkania, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Na każdym etapie procedury zakupu była do dyspozycji, a my czuliśmy jej wsparcie i pomoc. Serdecznie polecamy! Jeśli jeszcze raz nadarzy się okazja, z całą pewnością skorzystamy z Jej usług. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i żony.
Krzysztof K.
2022
Miałem ogromną przyjemność trafić na Panią Annę Brljacic, która już od samego początku wykazała się wielkim zaangażowaniem w umożliwieniu mi wynajmu mieszkania, jak i zainteresowaniem, aby upewnić się, że będę z tego mieszkania zadowolony. Kontakt bezproblemowy przez całą dobę, nienaganna dyspozycyjność na miejscu i umowy przygotowywane dosłownie z dnia na dzień. Gorąco polecam każdemu, kto zastanawia się nad powierzeniem nieruchomości odpowiedniemu agentowi, ponieważ Pani Anna samą swoją osobą zdecydowanie zachęca do podpisania umowy.
Dana S.
2022
Przy wynajęciu mieszkania pomagała nam Pani Anna Brljacic. Rzetelna, uczciwa, kulturalna osoba, która postarała się, byśmy w naszej dość skomplikowanej sytuacji mogli wynająć mieszkanie, które nam się spodobało.
Dziękujemy!
Agnieszka C.
2022
Na Państwa ręce chciałabym złożyć najserdeczniejsze podziękowania i wyrazić swoje uznanie dla profesjonalizmu Pani Anny Brljacic. Dzięki jej ogromnemu zaangażowaniu, często kosztem własnego prywatnego czasu, Pani Ania doprowadziła w ciągu 1,5 miesiąca do sprzedaży mieszkania.
W dzisiejszych czasach, kiedy rynek nieruchomości praktycznie z dnia na dzień diametralne się zmienił przez m.in. bardzo duże ograniczenia klientów z uwagi na problemy lub wręcz brak możliwości uzyskania przez nich kredytu oraz comiesięczne podnoszenie stóp procentowych, sprzedaż prawie 100-metrowego mieszkania jest nie lada wyzwaniem. Pani Ania nie tylko podołała temu zadaniu, ale z własnej inicjatywy pomogła pozałatwiać wszelkie niezbędne dokumenty umożliwiające dokonanie zakupu klientowi spoza Unii Europejskiej, co dodatkowo wymagało z Jej strony większego nakładu czasu i pracy.
Jeżeli kiedykolwiek będę cokolwiek sprzedawać, to z całą pewnością ponownie zwrócę się do Pani Ani z prośbą o wsparcie. To sama przyjemność współpracować z tak kulturalną i taktowną osobą, która przede wszystkim wie co robi oraz w pełni jest zaangażowana w to co robi. Każdemu, kto szuka dobrego agenta nieruchomości, szczerze będę polecać nawiązanie współpracy z Panią Anią - Naprawdę warto. Pani Aniu, jeszcze raz serdecznie dziękuję!
Bożena Sz.
2022
Przy współpracy z Państwa agentką, panią Anną Brljacic, przeprowadziłam transakcję zakupu mieszkania. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ prowadzenie każdej transakcji z panią Anną jest tylko wielką przyjemnością, jest to bardzo profesjonalny pracownik i bardzo profesjonalny pośrednik, który potrafi doradzić, pewne rzeczy wskazać. Tak że gratuluję Państwu takiej agentki, no i myślę, że w przyszłości może uda się każdą inną transakcję też prowadzić przy pomocy Pani Ani.
Piotr P.
2022
Pani Anna Brljacic bardzo sprawnie i konkretnie przeprowadziła proces wynajmu mieszkania, w tym zajęła się profesjonalnie całą dokumentacją. Mogę śmiało polecić.
Jadwiga N.
2022
Chciałabym serdecznie podziękować i wyrazić ogromne uznanie dla pracy Pani Anny Brljacic. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji i wielkiemu zaangażowaniu Pani Ani połączonemu z Jej niezwykle pozytywną, pogodną, empatyczną osobowością i wielką kulturą osobistą proces sprzedaży mieszkania w stosunkowo krótkim czasie zakończył się sukcesem. Pani Ania bezproblemowo przeprowadziła nas przez cały proces i na każdym kroku, od pierwszego spotkania do szczęśliwego finału, towarzyszyła nam Jej życzliwość, wsparcie i pomoc. Z czystym sumieniem możemy każdemu polecić Państwa Agencję, a w szczególności współpracę z Panią Anną Brljacic. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Aniu!
Urszula T.
2022
Sprawne i szybkie załatwienie sprawy, dokładne i jasne wyjaśnienia, życzliwość, wysoki poziom kultury zawodowej i osobistej. Osoba (Anna Brljacic) godna polecenia jako agent nieruchomości, godnie reprezentująca firmę.
Adriana K.
2022
Witam, chciałam bardzo podziękować pani Ani Brljacic za współpracę. Bardzo szybko i rzetelnie przeprowadzona sprawa wynajmu mieszkania. Pani Ania jest osobą bardzo miłą, pomocną i skrupulatną. Nie było żadnych problemów co do ustalenia terminu i godziny spotkania. Bardzo polecam współpracę z Panią Anną. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Hanna i Krzysztof S.
2022
Bardzo dziękujemy p. Ani Brljacic za pomoc przy wynajęciu naszego mieszkania. Cała procedura trwała bardzo krótko, zgodnie z wszelkimi przepisami i wymaganiami, z dbałością o nasze interesy. Konkretna, rzeczowa i punktualna. Pani Ania jest profesjonalistką, a jednocześnie bardzo sympatyczną i miłą osobą z którą się bardzo przyjemnie współpracowało. Jeszcze raz dziękujemy.
Hanna i Andrzej G.
2022
Bardzo dziękujemy Pani Annie Brljacic za profesjonalne poprowadzenie naszej sprawy. Miło było spotkać tak kompetentną, życzliwą osobę. Dzięki zaangażowaniu Pani Ani rozwiązaliśmy bardzo szybko nasz problem. Będziemy chętnie polecać Panią Anię innym klientom. Życzymy dalszych sukcesów w pracy!
Michał B.
2021
Szczerze polecam Panią Annę Brljacic i firmę Topowi Agenci! Wszystko dopięte na ostatnio guzik od momentu pierwszego kontaktu, aż do sprzedaży mieszkania. Profesjonaliści w każdym calu.
Anna K.
2021
Anna Brljacic jest niesamowicie zaangażowaną w swoją pracę agentką! Sprzedawała moje mieszkanie, które miało nieuregulowaną sytuację prawną i w sposób rewelacyjny Pani Ania znajdowała potencjalnych Klientów i dokonywała prezentacji. Potrafiła wspaniale i profesjonalnie zachęcić do zakupu, Klientów znalazła i mieszkanie zostało sprzedane. Doceniam dyspozycyjność Pani Ani! Jak tylko zadzwonił potencjalny Klient, Pani Ania w ciągu 15 minut była gotowa do prezentowania nieruchomości!
Bardzo polecam Panią Anię, daje z siebie 200% i nieruchomość na pewno sprzeda!!
Urszula K.
2021
Bardzo rzetelna i fachowa obsługa w wynajmie mieszkania przez Panią Anną Brljacic. Polecam z czystym sumieniem.
Agnieszka W.
2021
Polecam współpracę z Panią Anna Brljacic. Jest profesjonalna, kontaktowa, pomocna, dbająca o klienta. Polecam!
Agnieszka P-B.
2021
Szczerze mogę polecić współpracę z Panią Anną Brljacic. Pani Ania działa bardzo profesjonalnie, efektywnie, z zaangażowaniem. Jako klientka czułam się w pełni "zaopiekowana". Transakcja sprzedaży mieszkania przebiegła sprawnie. Pani Ania jest przy tym bardzo ciepłą, pogodną, sympatyczną osobą.
Mario La.
2021
Anna Brljacic z która w tym roku miałam kontakt w sprawie wynajmu i sprzedaży to wspaniała energetyczna osoba i świetna profesjonalistka, ogromna pomoc i skuteczność ! Świetna profesjonalna obsługa, wspaniała, bardzo skuteczna, reaktywna agentka ! z Gorąco polecam !
Dominika K.
2021
Współpraca z Panią Anną Brljacic to czysta przyjemność. Profesjonalizm, świetnie podejście do klienta oraz zaangażowanie sprawiają, że wszelkie formalności związane z wynajęciem mieszkania stają się błahostkami :)
Andrzej Ł.
2021
Bardzo rzetelna firma, dbająca o klienta. W pełni profesjonalne wynajęcie mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły i bezpieczeństwo umowy jako najmu okazjonalnego. Szczególnie polecam agentkę, Panią Annę Brljacic, która nawet w świąteczne dni i długie weekendy oprowadzała po mieszkaniu potencjalnych najemców. Pani Anna Brljacic jest niezwykle rzetelną osobą, godną pełnego zaufania. Zajmowała się wynajmem naszego mieszkania z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest to atut, który przyciąga solidnych najemców. Pani Anna nawet udzieliła najemczyni praktycznych wskazówek jak właściwie użytkować zmywarkę.
Agata J.
Styczeń 2021
Rekomenduję skorzystanie z pośrednictwa pani Anny Brljacic. Od pierwszego kontaktu miałam poczucie, że powierzyłam wynajęcie mieszkania odpowiedniej osobie. Spotkałam się z agentką naprawdę zaangażowaną i dobrze przygotowaną. Świetnie się rozumiałyśmy, co tylko ułatwiło współpracę. Pani Anna nadzwyczaj sprawnie - szybko, ale i z dbałością o szczegóły - przeprowadziła cały proces wynajmu.
Renata J.
Marzec 2021
Chciałabym bardzo podziękować pani Annie Brljacic za pomoc w wynajęciu mieszkania w Warszawie. Pani Anna zajęła się rzetelnie reklamą, prezentacjami mieszkania, co w konsekwencji przełożyło się na szybkie sfinalizowanie sprawy. Na bieżąco byłam o wszystkim informowana. Nasze spotkania odbywały się w miłej atmosferze. Pni Anna zajęła się dosłownie wszystkim, co dla mnie jest ważne, gdyż nie mieszkam w Warszawie. Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu pani Anny. Szczerze polecam.
Elżbieta C., Prezes Wydawnictwa Automobilista sp. z o.o.
Marzec 2021
Z pełnym przekonaniem polecam panią Anię Brljacic jako agentkę nieruchomości. W ciągu wielu lat wynajmowania nieruchomości na ul. Powsińskiej i pracując z wieloma agentami nie spotkałam jeszcze osoby tak rzetelnej, kompetentnej i co najważniejsze tak zaangażowanej w swoją pracę, w tym wypadku wynajęcie mojej nieruchomości i to w tak trudnym czasie jak okres pandemii. Pani Ania natychmiast odpowiadała na moje maile, informowała na bieżąco o prowadzonych rozmowach, wychodziła z inicjatywą działań, o których nawet nie pomyślałam. Wszystkie dokumenty były opracowane wzorowo, omówione i uzgodnione z obiema stronami. Bardzo polecam współpracę z panią Anią – to gwarancja, że sprawa będzie załatwiona najlepiej jak tylko możliwe.
Jacek D.
Marzec 2021
Szybko, sprawnie oraz przede wszystkim uczciwie i z należytą uwagą dla kwestii poruszanych zarówno przez wynajmującego, jak i najemcę.
Sandrine J.
Marzec 2021
Opieka Pani Brljacic była profesjonalna i kompleksowa.
Monika S.
Józefosław
Lipiec 2020
Polecam usługi Pani Anny Brljacic - w niecałe 10 dni zrealizowana - w pełni profesjonalnie - usługa wynajmu mieszkania położonego w nie najłatwiejszej lokalizacji. Pani Brljacic zdjęła z mojej głowy wszystkie kwestie związane z wynajmem mieszkania. Panią Annę cechują: wysoka kultura osobista, doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz pełen profesjonalizm, dzięki czemu współpraca z Nią to czysta przyjemność. Zaś wynegocjowana cena najmu jest dla mnie więcej niż zadowalająca.
Marcin K.
Wrzesień 2020
Pani Anna Brljacic profesjonalnie i rzetelnie zajęła się sprzedażą powierzonej jej nieruchomości.
Mieszkając poza Warszawą i sprzedając mieszkanie znajdujące się w stolicy, dzięki jej osobistemu zaangażowaniu i dbałości o powierzoną do sprzedaży nieruchomość, miałem pewność, że mieszkanie jest dobrze „zaopiekowane”, a agentka jest osobą godną zaufania. Cały proces przygotowania nieruchomości do prezentacji, jej reklamy, a także prezentacje dokonywane wobec potencjalnych nabywców, powierzyłem pani Annie. W procesie sprzedaży mieszkania byłem na bieżąco informowany o tym, co się dzieje - o zakresie pracy, sposobach reklamy, pojawiających się ofertach a następnie organizacji formalnych kwestii związanych z aktem notarialnym. Daje to poczucie komfortu i oszczędza czas.
Gorąco polecam pośrednika nieruchomości Panią Annę Brljacic.
Dorota M.
Październik 2020
Miałam ogromną przyjemność korzystać z pomocy Pani Anny przy zakupie mieszkania i z czystym sercem mogę polecić Panią Annę każdemu kto poszukuje mieszkania. Cierpliwość, pełen profesjonalizm, zwracanie uwagi na potrzeby klienta i pełna dyspozycyjność bardzo mi pomogły w całym procesie zakupu. Pani Annie naprawdę zależy na tym, by klient był zadowolony z podjętej decyzji. Bardzo udana współpraca. Zero stresu. Polecam!
Jerzy A. Auto-Geo-Serwis.
Październik 2020
Bardzo polecam panią Anię Brljacic, agentkę nieruchomości. Pani Ania jest rzetelna, zaangażowana, kontaktowa. Szybko i skutecznie wynajęła mój lokal użytkowy, w trudnym czasie pandemii. Bardzo dobry kontakt, wyczerpująca informacja na każdym etapie pracy, miła atmosfera współpracy.